תרומות לצדקה לחגי תשרי תשפ”ד

כבשנים קודמות, אנו נקיים גם השנה מבצע התרמה לצדקה לקראת חגי תשרי. התרומות ישמשו לחלוקת תווי קנייה לנזקקים בשכונה. השנה יש לנו תורמים אלמונים שיכפילו כל סכום שנאסוף עד 15,000 ש”ח!

התרומות מוכרות לצרכי מס לפי סעיף 46.

אופני תרומה

העברה בנקאית ישירה

ניתן לבצע העברות לחשבון בית הכנסת: חשבון מס’ 222405 בסניף 748 של בנק הפועלים (בנק מס’ 12) ע”ש “בית הכנסת על שם ש”י עגנון”.
לאחר ביצוע ההעברה, נבקשכם לשלוח אלינו מייל לכתובת gizbar@agnonsyn.org.il על מנת שנדע לשייך את ההעברה ולשלוח אליכם את הקבלה. נא ציינו במייל על שם מי לרשום את הקבלה.

כרטיס אשראי

ניתן לתרום באמצעות כרטיס אשראי (ויזה / ישראכרט / מסטרקארד / אמריקן אקספרס). להלן מס’ קישורים באמצעותם ניתן לבצע תשלום בסכומים שונים.

אם ברצונכם לתרום סכום אחר, או ברצונכם לתרום לבית הכנסת למטרה אחרת, אנא שילחו מייל לכתובת gizbar@agnonsyn.org.il, ציינו את הסכום אותו אתם מעוניינים לתרום, וציינו את המטרה לשמה אתם רוצים לתרום (צדקה לקראת חגי תשרי, תרומה כללית לבית הכנסת, …), ואנו נשלח אליכם קישור לביצוע התשלום.

100 ש”ח180 ש”ח200 ש”ח
250 ש”ח300 ש”ח360 ש”ח
500 ש”ח720 ש”ח1000 ש”ח

המחאה (צ’ק) או מזומן

אנא השתמשו במעטפות שנמצאות בבית הכנסת, רישמו בבירור על שם מי לרשום את הקבלה ולאיזו כתובת מייל לשלוח אותה, וציינו שהתרומה מיועדת לתרומות לנזקקים לקראת חגי תשרי.

נא הקפידו לרשום את ההמחאות לפקודת “בית הכנסת על שם ש”י עגנון, תלפיות, ירושלים”! לא ניתן להפקיד המחאות שתירשמנה לפקודה אחרת!

את המעטפות כדאי למסור לאחד הגבאים או חברי הועד, או להשאיר בכספת, או בתיבת הדואר שעל דלת הכניסה לבית הכנסת.

תזכו למצוות ושנה טובה!